O firmie

O firmie

ECFK sp. z o.o. powstało w 2013 roku. Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Oferujemy kompleksową obsługę księgową i kadrową dla różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Nadrzędnym celem działania naszej firmy jest pełne dostosowanie naszych działań do oczekiwań Klientów, dlatego przykładamy wielką wagę do odpowiedniej komunikacji, którą opieramy na życzliwości i zrozumieniu.

Rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków to filary naszej pracy, w którą zawsze maksymalnie się angażujemy. Dzięki elastycznemu podejściu do powierzanych nam zadań nasi Klienci mają gwarancję doboru usług w pełni odpowiadających ich potrzebom.

Prezesem Zarządu spółki jest Katarzyna Fajkus (certyfikat księgowy nr: 16858/2007), posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla podmiotów gospodarczych różnego rodzaju.

Zaufali nam

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.